Wyciaganie wtryskow – fakty i mity

Czarne samochody są zmorą większości właścicieli pierwszych samochodów. Często będą one znaleźć rysy i internetowych, takich jak mikroskopijne wzorców przytłaczająca wykończenie swoich samochodach. Do frustracji większość właścicieli „może się to zdarzyć już w kilka miesięcy od uzyskania marka samochodu nowego.

Jest intencją tego artykułu, aby pomóc właścicielom czarnych samochodów zminimalizować szkody wyrządzone zakończyć ich samochodu. Nowy właściciel samochodu i starsza czarna właściciel samochodu będzie korzystać z tych trzech prostych wskazówek.

Wskazówka 1: Brak ciśnienia przy przemywaniu jednym palcem

Większość ludzi będzie „oczyścić” swój samochód z taką samą intensywnością jak czyszczenie ich muszli klozetowej. Zmywanie może być często inspiracją dla szorowanie gąbką w czarnych samochodów. Ale to może siać spustoszenie na wykończenie czarnego samochodu.

Częściej niż nie, ciemniejsze kolorowe samochody potrzebują mniejszą presję na ich jednym palcem prania. Naciśnięcie swoją rękawicę do mycia, bez względu na to, jak wysokiej jakości jest to, doprowadzi mikroskopowej smug, że cząstki hartowanej odejdzie ponieważ zeskrobać przez samochód.

Jeśli masz bardzo brudny samochód to najlepiej popijać raz ledwie wystarczającej presji na swojej rękawicy do mycia. To nie może usunąć wszelkie zabrudzenia, ale zawsze można umyć ją ponownie następnego dnia. Nie tylko będzie można zaoszczędzić czas, ale również wiele smutku w dłuższej perspektywie, gdy znajdziesz drażniących mikro rysy na swoim błyszczącym czarnym samochodzie, gdy jest on narażony na przypadkowe światła.

Wskazówka 2: Mniej kontaktu, lepiej.

Wszystko, co ślizga się na powierzchni lakieru uszkodzi go do pewnego stopnia. Nawet 50 dolarów prać ubrania wykonane z najlepszych materiałów przeciągnie cząstki jak machnięcia z rękawicy.

Artykuł dzięki: