Warszta samochodowy – uslugi

Warszta samochodowy - uslugi

W biurze Franka Mcclure’a, chronionego w polu aksamitu wysadzanej jest Arizona Numer licencji auto 178. Został on wydany w 1914 roku, że Monte Mansfield otworzył ASO Forda w Tucson. McClure Mansfield pracował od 1954 do 1958 roku sprzedał swoją Mansfield ASO Forda Holmes Tuttle. Gdy Monte Mansfield zmarł, wdowa dała licencję McClure, który obecnie jest prezesem w Holmes Tuttle Forda.kredytbezbik.net.pl/chwilowki-szybki-zastrzyk-gotowki/ Jest w gestów, takich jak ta, jak również za pośrednictwem pamięci i pamięci, że historia z salonów w Tucson jest opowiedziana.

Chociaż pomysł udania się do pośrednika, aby kupić nowy samochód ma sens dla nas rzeczy nie zawsze odbywa się w ten sposób. Pierwsze samochody były sprzedawane fabrycznie bezpośrednie, a pierwsze niezależni dealerzy samochodów, ale ich start kupując samochody z fabryki, a następnie odsprzedaje je obok niezawodnych produktów, takich jak rowery i konie. Pierwsze salony były nawet dalej stajni, dopóki Percy Owen otworzył witrynę do wyświetlania samochodów w Nowym Jorku w 1899 roku i nazwał go showroom.

Dystrybucja samochodów nie był szczególnie organizowane w tych dniach. Producent sprzedał je do dystrybutora, który sprzedał je do sprzedawcy, który sprzedał je do klienta. Dystrybutorzy były głównie duże dealerzy miejskich, którzy sprzedali do mniejszych dealerów wiejskich. Fabryki nadal sprzedaje samochody bezpośrednio do publicznej wiadomości w tej samej cenie, dla których dystrybutorzy zakupionego im.

Warszta samochodowy - uslugi

Ale w pierwszej połowie XX wieku producenci zaczęli sformalizowania umowy z poszczególnych dealerów, którzy chcieliby zapłacić za samochody, a następnie czekać na ich powstanie, zanim będą mogły być dostarczane i odsprzedawane dla publiczności.

Przez 1906, City of Tucson katalogu wymienionym dwóch dealerów Auto: G. A.
Artykuł dzięki: