Nowy samochod – plusy i minusy

Nowy samochod - plusy i minusy Potrzebne będą wszystkie pozostałe produkty, aby zakończyć pracę też. Jeśli masz drobne zarysowania linii (najczęstsze), z nieparzystej głębokim zera, a następnie trzeba będzie wszystkie 3 rodzaje.

Trzeba będzie wybrać następujące pozycje. Opakowanie z 20 lub więcej mikro włókna tkanin, związki potrzebne do szkody na swojej farby, polski, który jest bardzo lekka, najczęściej nazywany glazury. Meguiar sprawia polish nazwie prędkości glazury, z mocą cięcia 1 lub 2 Myślę, że to jest to, co chcesz użyć jako ostatni krok. Ta naprawdę wydobyć połysku farby. Raz, że krokiem jest kompletny, będziemy chcieli, aby wosk lub umieścić go na uszczelniacz, więc odebrać wosk Meguiar danego użytkownika, lub coś podobnego.

Wskazówki, będzie następująca. zakładamy, że masz jakieś głębokie rysy na samochód i przeważnie drobne zadrapania wszędzie. Aby prawidłowo szczegółowo samochód będziesz chciał postępować jak Zauważam tutaj

– pranie i suszenie

– clay bar samochodu, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia na powierzchni

Nowy samochod - plusy i minusy

– usunąć głębokie rysy z zestawem naprawczym zarysowania

– polski (ręcznie lub maszynowo) o średnim lub drobno krojonego polski, jeśli nie usunąć rysy w 1 lub 2 karnety, a następnie przenieść się do ciężkiego lub średniego cięcia. Przejdź do cięższych związków ciętych aż usuwa zadrapania

– polerować samochód dzięki lżejszej polski z poprzedniego etapu, usuwa ślady zawirowania może być wprowadzane do farby, jeśli używany ciężki związek. Ten krok można pominąć, jeśli zaczęło się od drobnego związku cięcia

– Polerować samochód z usuwania zawirowania, spowoduje to usunięcie wszystkich cienkiej linii i wiruje z farbą

– Wypolerować samochód po raz ostatni z produktem prędkości typu glazura. Ten etap będzie rozjaśnić i Richen kolor farby.

Nowy samochod - plusy i minusy

– Ostatnim krokiem byłoby wosku lub uszczelnić powierzchnię.

To jest o tym. Jak pracować z polskiego upewnij się zrobić go w zacienionym miejscu, UV przed słońcem pozwoli na usunięcie i pracować dużo ciężej. W celu sprawdzenia postępów, użyj jasnego światła, takich jak lampa halogenowa pracy. Spójrz na farby bezpośrednio do odbicia światła i widać linie, zadrapania, wiruje, itp, bardzo łatwo.

To jest o tym. Nie będąc w stanie dodawać linki graficzne w tym artykule, trudno jest naprawdę pokazać. Sprawdź niektóre z moich linków na moim profilu, aby zobaczyć kilka przykładów, a także więcej informacji na temat motoryzacji detali i polerowania.

Później.

Bryan

Bryan jest profesjonalnym Detailer i prawdziwe nakrętka samochodu. Lubi samochód szczegółowo i wszystko zrobić z motoryzacyjnej naprawy, konserwacji i serwisu.

Artykuł dzięki: