Mechanicy samochodowi – uslugi

Mechanicy samochodowi - uslugi

Wells Auto Co. przy 208 W. Congress St., reprezentujących Winton, a Huntsman-Sheldon Auto Co. Scott na ulicy, dystrybutorom Oldsmobile.

Przez 1912, liczba Tucson dealerów samochodowych i zakładów naprawczych wzrosła do dziewięciu, a wśród nich F. Ronstadt Co i F. J. Villaescusa – obaj byli również kupcy z buggy, wagonów, siodeł i wyposażenia koni. J. Breck Richardson własność dealerskiej na 231 E. Congress St. który byłby sprzedawany w dwa lata później do Monte Mansfield.

„Nigdy nie wiadomo, nikogo, kto miał tyle empatii dla ludzi i który był tak dobry dla swoich pracowników,” powiedział Frank McClure Monte Mansfield.

Mechanicy samochodowi - uslugi

Rzeczywiście, Mansfield jest uznawany za dużo więcej niż sprzedaży samochodów. On lobbował Kongres przynieść Davis-Monthan Air Force Base do Tucson, dostał podziemnego Kamień Avenue zbudowany i pomógł przekonać Hughes Aircraft Co. zlokalizować tu przytoczyć niektóre z jego osiągnięć. Mansfield zmarł rok później sprzedał swój dealerskiej Forda Holmes Tuttle, który rozpoczął swoją współpracę z Ford w 1923 roku w swoim zakładzie montażowym w Oklahoma City.

Gdy przyszedł do Tuttle Tucson, Frank McClure był używany menedżer sprzedaży samochodów Ford. Dealerskiej, który przeniósł się z kamienia Alei Broadway Boulevard w 1947 roku, miał salon na świeżym powietrzu, które zalane podczas sezonu monsunowego, czasem na tyle źle, że samochody zostały wypłukane z salonu.

Jedną z pierwszych rzeczy, Tuttle nie było umieszczenie go i zainstalować klimatyzację, wysoko cenione ruch.

Artykuł dzięki: