Jak dbac o karoserie

Jak dbac o karoserie

Zderzak / trymowania Scratch fix

Nie zawsze twoja wina, ale rysy zderzak stało z parkingów do najbardziej niewinne dzieci zadrapanie na ciebie plastikowy zderzak / Tapicerka może być kosztowne naprawy wziąć go, ale istnieją pewne przypadki, że można to naprawić samemu, z prawo rzeczy. To nie zależy od dotkniętego obszaru w celu ustalenia, czy jest to zrób to sam naprawić. Jeśli nie ma przebarwień wskutek uderzenia i nie tylko zadrapanie, może to być czas, aby zabrać się do specjalisty. Jeśli jest to zadrapanie powierzchni bez większych zakłóceń do plastikowego zderzaka, masz opcje

Będziesz potrzebować:

1. Samochód dotykać się farbą

2. Wyrób wypełniający.

3. prostownicy.

Jak dbac o karoserie

4. gumy lub tworzyw sztucznych ściągaczki

5. Grzywna wyrzucenia pędzlem

6. Nóż lub dokładna-o-knife

7. Miękka szarpie free shop ręcznik

Blok ścierny 8. Miękka pianka

Jak dbac o karoserie

9. Windex lub wosk do usuwania smaru

Kroki:

1. Najważniejsze jest to, aby dopasować kolor poprawnie; kolor, który nie zgadza się nie skończy poprawę podstaw. Ustal, co jest kod koloru. Kody te różnią się od jednego producenta do następnego. Najlepszym miejscem do rozpoczęcia jest twoje ościeżnice drzwiowe (zarówno kierowca lub pasażer). Niektóre samochody mają kod w bagażniku, schowku lub w pobliżu zapory.

2. Gdy już właściwy kolor Prepping jest następny i tak samo ważne. Chcesz usunąć wiertło na plastiku i to, gdzie potrzebne jest ostre krawędzie ostrza narzędzia. Bądź ostrożny, aby małe zadrapanie do głębokiego wyżłobienia. Cięcie to, czego potrzebujesz, więc nic nie wystaje poza powierzchnię.

3. Po oczyścić obszary dokładnie. Get off wszelkie pozostałości wosku, jak to wpłynie na farby i szpachli. Najlepszym sposobem jest użycie danie mydło do czyszczenia powierzchni lub wosk do usuwania mydła.
Artykuł dzięki: