Gdzie szukac mechanika samochodowego

Gdzie szukac mechanika samochodowego

I zostały szczegółowo samochody od kilku lat z ilością pytań ludzie napisz do mnie o tym, jak to zrobić sami, myślałem, że po prostu napisz co mówię ludziom. I przede wszystkim obejmować jak wypolerować samochód, większość ludzi już wie, jak się umyć i wysuszyć swoje samochody, więc po co im powiedzieć, jak to zrobić? Cóż, tak naprawdę, nie jest to właściwy sposób, aby to zrobić, ale omówię, że w innym artykule.

Po pierwsze, chcę powiedzieć, że musisz zacząć z czystym samochodzie. Nie chcę iść do zbyt wielu szczegółów, ale w zasadzie chcesz umyć i wysuszyć wszystko ręcznie. Następnie powinno się przejść nad samochodem z Clay Bar. Gliny bar jest tak, że mam kawałek gliny, które można dostać w zestawie z butelką spray. Który jest motoryzacyjny szybkie Detailer Spray większość czasu. Aerozol stosuje się jako środek poślizgowy w farbie, jak pocierać bar gliny drugiej farby oczyścić wszystkie zanieczyszczenia i żwiru, który gromadzi się na powierzchni lakieru. Gdy to nastąpi, to jest bezpieczne, aby wypolerować rysy z lakieru bezbarwnego lub farbą nawierzchniową.

Gdzie szukac mechanika samochodowego

Pierwszym krokiem w polerowanie lakieru jest określenie poziomu uszkodzenia masz. Czy macie jakieś zadrapanie, które można poczuć i złapać paznokciem? jeśli kropka, to masz głębokie zadrapania, które będą trudne do wykupienia. To jeszcze gorzej, jeśli można zobaczyć aż do podkładu. czy można zobaczyć metalu, potem upadł na całą drogę jasnym płaszczu i farby. Nie obejmie pojedynczą farbę scenie, to jest mniej sportowesuple.pl/61-bcaa powszechne i omówię płaszcz malowane samochody bazowe / Clear (najczęściej). Jeśli masz rysę, która jest tak głęboko, trzeba będzie najpierw naprawić zarysowania, można dostać zestawy naprawcze zarysowania z różnych Auto Detailing przedsiębiorstw dostaw, zarówno w trybie online lub lokalnie.
Artykuł dzięki: