Czeste przeglady auta a bezpieczenstwo jazdy

Jednak wszechobecne urządzenia mobilne grozi nawet ta niewielka szansa interakcji. Może buzi ten cytat na desce rozdzielczej Twojego samochodu będzie można myśleć i czuć się winnym.

Dla miłośników samochodów

To niekończąca się bitwa dokonywania samochody lepiej i również stara się lepiej siebie.

-Dale Earnhardt

Zwykłym właściciel samochodu może nie zrozumieć uczucia kochanka samochodem do swojego samochodu. Dla nich jest to coś więcej niż tylko materialnego posiadania. Niektórzy cenią swoje samochody więcej niż cenią członków ich rodzin. Jest również dobrym przypomnieniem dla miłośników samochodów, który mając najlepsze samochody to priorytet, starając się, aby się lepiej każdego dnia jest równie ważne.

Dla poetyckiej / dramatycznej / głębokiego myśliciela

To jak jazda samochodem w nocy. Nigdy nie patrz dalej niż swoimi reflektorami, ale można odbyć podróż w ten sposób.

-E. L. Doctorow

Nasz świat pełen artystów. Choć większość z nich ukrywa, są w trakcie oceny, czy nie są znane, to nie umniejsza faktu, że postrzegają świat inaczej niż zwykłych ludzi . Co czyni je bardziej artysty, że są one jest to, że tworzą one (nie ważne jak małe) przedstawienia swoich poglądów na świat wokół nich, czy to w formie pisemnej, w szkicach, w piosenkach, albo pięknym aktem monologu, świadome lub nieprzytomny.

Te słowa zachęty można znaleźć w dokumentach wycięciem wklejonych na desce rozdzielczej lub można usłyszeć z głośników w samochodzie dźwięku Virginia. Wspaniałą rzeczą jest to, że można uzyskać inspiracji wszędzie, jeśli tylko wiedzieć, jak wyglądają.

Artykuł dzięki: