Wyciaganie wtryskow w samochodzie osobowym

3. Następnie, gdy silnik zwalniał, bym ponownie nacisnąć i zwolnić i wcisnąć pedał sprzęgła w taki sposób, że

4. Niniejszy pedał sprzęgła uderzył o podłogę po raz drugi, prędkości transmisji i silników prawie zawsze były dopasowane do tego stopnia, że ??mogę przesunąć dźwignię zmiany biegów w prawo iz powrotem do trzeciego biegu. Następnie chciałbym zwolnić pedał sprzęgła, aby znaleźć samochód chugging dumnie ulicą na trzecim biegu.

Lotu w dół drogi wiejskiej lub pas CA 99 była przyjemność w modelu A. Było to ledwie „performance” samochodu, ale wydawało się, że silnik będzie działać tak długo, jak łatwo mogłam utrzymać zbiornik gazu uzupełniane.

ruch uliczny miasto lub „Stop and Go” Freeway warunki były wyzwaniem. W tych warunkach trudno było utrzymać dość stałej prędkości, na każdym biegu, a ja starałem się zachować przesunięcie w górę lub w dół do minimum.

Nowoczesne samochody, nawet stosunkowo niewiele z manualną skrzynią biegów, nie są tak wymagające.

Michael „Mike” Newlon Emerytowany w 2005 roku po podwójnej kariery w sektorze prywatnym zarządzania przedsiębiorstwem oraz jako podpułkownik w US Army Reserve.

Kiedy nie bada obecnych lub byłych amerykańskich autostrad, jak CA 99, w jego Porsche 912 czy Lincoln Town Car, Mike lubi czytać 20-wiecznej historii i popularnych powieści akcji.

Artykuł dzięki: