Wyciaganie wtryskow w ciezarowce

Następnie przejdź na obszarze ponownie z wosku / smarem usuwania lub Windex.

4. Teraz teren jest gotowy do wypełnienia z kitem napełniania zarysowania. Nanosić za pomocą rakli upewniając się, aby wypełnić wszystkie porysowanych powierzchni; będzie można za pomocą prostownicy do poziomu to wszystko, więc upewnij się, aby cały obszar, wypełnienie wszelkich niedoskonałości.

5. Grasz teraz będzie chciał skorzystać z prostownicy, aby wyrównać powierzchnię, usuwając nadmiar szpachli. Prostownicy nie ma wpływu na bieżący farby. Ten krok jest gdzie miękkie karimata szlifowanie jest przydatna, ale nie jest to konieczne. Dzięki cierpliwości i delikatnym dotykiem można zrobić z miękkiego no-niestrzępiącą jednorazowym ręcznikiem.

6. Po otrzymaniu go więc kit jest tylko w zarysowań, daje obszar A kilka minut do wyschnięcia, a następnie oczyścić powierzchnię jeszcze raz z Windex lub usuwania wosku / smaru.

7. Teraz nadszedł czas, aby malować. Farbę tylko w dotkniętych obszarach obejmujących kit. Krótkie pokrywania uderze są zalecane, ale wklepywanie działa również te sposoby zmniejszenia znaków pisma.

8. Teraz niech suchym miejscu na 24 godziny przed myciem, woskowanie i polerowanie. Zapewni to farba całkowitym wyschnięciu.

Jeśli te kroki zostały następnie cierpliwie, nie powinno być ukryte, że brzydki zera. Istnieje kilka razy, że ta metoda nie zadziała, a także, w szczególności na srebrny / złoty samochodów. Wyraziste kolory okazują się najlepsze.

Bob Keppel stworzył ScratchWizard, pierwszy na świecie zestaw do malowania zaprawek z zadrapania wypełnienie kit. Produkuje najmniej widocznych Do-it-yourself naprawy w ciągu kilku minut.

Artykuł dzięki: