Odpowiednie czyszczenie samochodu

Podczas mycia, kółka powinny być najpierw czyszczone (przy użyciu oddzielnego wiadro do płukania) przed przejściem na korpusie co pomoże w celu zminimalizowania ilości wody czasu zostało siedzi na zimno płatów poszycia nadwozia. Jeżeli temperatura gruntu jest lodowata to byłoby rozsądne idealnym ustanowić jakąś sól kamienna przed zwilżania samochód, aby uchronić swoje miejsce pracy z szybko zamienia się w lodowisko. Podczas mycia, może być mądry, aby pracować trochę szybciej, że będzie bardziej łagodnych warunkach dla obu spróbować utrzymać temperaturę ciała i utrzymania stojącej wody siedzi na powierzchni o minimalnej ilości czasu, chociaż należy upewnić się, że nadal myć w sposób dokładny i metodyczny sposób.

Jeśli jest zbyt zimny, a temperatury są mrozie to czasami nawet wszystkie z tych metod w połączeniu, mogą nie być wystarczająca, aby zapobiec zamarzaniu wody w samochodzie i podłożem, to w takim przypadku wskazane jest, aby wolno do mycia i poczekać nieco łagodniejszych warunkach.

Jeśli wiesz, że masz zamiar być próbą umyć samochód w niskich temperaturach lub w miesiącach zimowych jest to dobry pomysł, aby odpowiednio przygotować zewnątrz samochodu przed zimnymi zestawów pogodowych. Jeśli Twój samochód został odpowiednio dopracowany i dokładnie zabezpieczony dobrej jakości, trwałego wosku lub środka uszczelniającego wtedy będzie o wiele łatwiejsze do mycia, oznacza to zajmie mniej czasu, a także, że powierzchnia jest chroniony przed soli drogowej i zimowego brudu, a więc jeśli nie można myć w rozszerzony okresy czasu z powodu ekstremalnego zimna przynajmniej wiem pojazd jest chroniony i że sól brud i droga nie może więź do korozji powierzchni samochodu.

Jeśli pojazd jest trzymane garażowany cię będziesz miał możliwość korzystania z produktu do mycia bezwodne lub wyszczególnieniem sprayu na samochód, gdy jest on w stosunkowo ciepło garażu ją utrzymać i utrzymać go w czystości po początkowym dokładnym myciu, aby zapobiec się zbyt brudna, co oznacza, że ??trzeba będzie polegać mniej na mycie poza wodą.

Jeśli nie masz wyboru innego niż do mycia na zewnątrz w zimnie to wszystkie techniki wymienione tutaj pomoże zapobiec zamarzaniu wody na i wokół samochodu i aby proces nieco łatwiejsze i bardziej znośne dla Ciebie. Jednak nie są one kompletne chroni przed atakiem zbyt niskich temperaturach, a więc jeśli warunki są bardzo zimne, a temperatury są Sub Zero jest rozsądne pomysł, aby po prostu trzymać się mycie wodą do temperatury podnieść i warunki stają się trochę bardziej korzystne.

For More Car Care Product recenzje, artykuły i samouczki wideo Car Detailing, Wizyta Car Cleaning Guru Today.

Artykuł dzięki: