Jak ekologicznie prowadzic auto

Jak ekologicznie prowadzic auto

Dla ekologów

Nigdy nie byłem w stanie dostać samochód, który powiedział, jak bardzo dbał o środowisko, dopóki nie pojechałem elektrycznym.

-Alexandra Paul

Właściwie, to specjalnie dedykowany to dla ekologów, ponieważ identyfikator cytat skierowany do środowiska. Uważam jednak, że ten cytat ma zastosowanie do każdego, kto walczy o przyczynowo-działacz, jeśli można. Jest to doskonały przykład mówiąc: „praktykować to, co głosisz”. Jest to dobry skok-starter dla tych, którzy chcieli stanąć w obronie swoich przekonań.

Nawet jeśli nie jest to marynaty środowiska, można niech ludzie wiedzą o przyczynie stoisz za jedyne przez dekoracji samochodu. Być może można nawet znaleźć cytat temat przyczyny i wyświetlić go w samochodzie.

Dla świadomej tożsamości

Samochody jedziemy powiedzieć wiele o nas.

-Alexandra Paul

Są ludzie, którzy podążają za trendem, i są ludzie, którzy chcą stać się inaczej. A potem, że są ludzie (czy dewiacyjne lub naśladowca), którzy chcą niech świat wie, kim są. Ich tożsamość jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Chcą mieć odcisk siebie we wszystkim, że są właścicielami. Oczywiście, ich samochody nie są zwolnione. Może nawet playlista, która pochodzi z ich car audio mówi wiele o nich.

Dla rodziny

Podróż samochód może zwrócić się rodziny, jak to było w czasach przed telewizorem, gdy rodzice i dzieci faktycznie rozmawiali ze sobą.

-Andrew H. Malcolm

To raczej smutne, że członkowie rodziny nie zebrać tyle teraz, niż robią dekady temu. Telewizja jest już wystarczająco złe. Jednak wraz z pojawieniem się komputerów, smartfonów i innych urządzeń mobilnych, sytuacja już coraz gorzej. Jest to tym bardziej trudne z rodzin, które nie wykazują jakichkolwiek uczuć.

Tak, podróż samochodem z dobrym odtwarzanego utworu w odtwarzaczu samochodowym może wywołać dobre rozmowy lub dwa spośród członków rodziny.
Artykuł dzięki: