Jak czesto jezdzic na przeglad

Paradoksalnie, fanatycy pokaz samochodów, aby jak najmniej kontaktu z farbą czarnych samochodu, jak to możliwe. Stale mycie samochodu dramatycznie zwiększa ryzyko kolb taśmy zwłaszcza jeśli nie dokładnie umyć rękawice (chodź, kto myje swoje rękawice?).

Więc co się dzieje, gdy masz brudny samochód? Odpowiedź dla najbardziej zagorzałych entuzjastów brzmi: NIE.suplementy rumia Po prostu trzeba się upewnić kasy samochodu utrzymuje się już od brudu, jak to możliwe. Jeśli trzeba zaparkować po drugiej stronie drogi, aby zachować je od źródła zanieczyszczeń, takich jak gruz na-budowie lub smugi ciężkiego asfaltu lub nawet tak proste, jak mały basen z wodą, a następnie zrobić.

Znowu może wydawać się przesadzony, ale jeśli chcesz swojego samochodu kapaniu farbą po dekadzie następnie małe rzeczy, jak to pomoże. Im mniej dotykać Twojego samochodu malowania mniej będziesz musiał przejść przez lakierem bezbarwnym.

Wskazówka 3: Wash It i garaż It

Ściśle związana jest wskazówka 2 garażu samochód. Czy to w biurze, czy w domu handlowego upewnić się, że samochód jest z dala od gryzących promienie słoneczne. I nie, nie wosk jest nawet w stanie odbijać promienie słoneczne UV 100%.

Nawet jeśli nie masz świeciło słońce starać się utrzymać samochód na poziomie piwnicy lub parkingów w lokalnych zakładach zurbanizowanych. Deszcz, upał i gruz z przejeżdżających pojazdów znacznie uszkodzić farbę w dłuższej perspektywie.

W rzeczywistości te czynniki uszkodzić wykończenie wnętrza samochodu na wiele więcej sposobów można sobie wyobrazić. Brudny samochód będzie potrzebował więcej kontaktów z tą rękawicą do mycia. I brudne samochody zająć więcej czasu, aby oczyścić. Starając się utrzymać świeżo umyte samochodu z jak najmniejszym brudem, jak to możliwe, co bezpośrednio wpłynie na jej stan lakieru w nadchodzących latach.

Mam nadzieję, że ten artykuł nie będzie przestraszyć was do zakupu czarne lub ciemne kolorowe samochody. Podsumowując to wszystko to tylko naprawdę chodzi o dbanie o lakieru samochodu. Jak ze wszystkim małe rzeczy będzie dodać. I tak, można to zrobić, ponieważ wiele z nich, ciemniejszym kolorze samochodu może mieć zupełnie nowy stan lakieru, przez co najmniej dziesięć lat.

Sprawdź najpopularniejsze i najlepsze wosk samochodowy dla czarnych samochodach opinie wosku samochodowego.

Artykuł dzięki: